солдат Білокінь Олександр Вікторович

Короткий життєвий шлях

Білокінь Олександр Вікторович народився 6 жовтня 1974 року. Проживав у місті Комсомольську Полтавської області (сьогодні – місто Горішні Плавні), працював на ПАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат».

Учасник антитерористичної операції. Завдання виконував у складі 30 окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Разом з військовою частиною вийшов з Дебальцевого, де зазнав контузії. Помер 24 лютого 2015 року у шпиталі через інфаркт. Похований на міському цвинтарі Горішніх Плавнів 28 лютого 2015 року з військовими почестями.

Олександру було 40 років.

За полеглим воїном сумують

Проросійські найманці забрали батька у сина і доньки.

Життя після смерті

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Білокінь Олександр Вікторович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Кожен, хто знав полеглого воїна, може доповнити сторінку інформацією про нього. Фото, спогади, факти з його життя а також зауваження та помічені неточності прохання надсилати на нашу офіційну сторінку або на електронну адресу press.povk@gmail.com чи за номером телефону (091) 631 74 64 (підтримуються месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal).