старший сержант Пономаренко Руслан Миколайович

Короткий життєвий шлях

Пономаренко Руслан Миколайович народився 6 грудня 1978 року у місті Гадяч Полтавської області. Виріс у багатодітній родині. Навчався у Гадяцькій школі-інтернаті, по тому закінчив Гадяцьке СПТУ-47. У 2000 році одружився, проживав в селі Осняги

Проходив строкову військову службу протягом 1997—1998 років. До Збройних Сил Україні повернувся у серпні 2014 року. Учасник антитерористичної операції. Виконував завдання у складі 17 танкової бригади.

Загинув 28 січня 2015 року під час мінометного обстрілу вогневих позицій українських артилеристів у районі Дебальцевого Донецької області. Похований в селі Осняги 3 лютого 2015 року.

Руслану було 38 років.

За полеглим воїном сумують

Проросійські найманці забрали сина у батька і матері, Без чоловіка лишилася дружина, без батька – син Олег, а без брата лишилася сестра і брати.

Життя після смерті

Указом Президента України № 282/2015 від 23 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

В Гадяцькому вищому професійному аграрному училищі відкрито меморіальну дошку випускникам закладу, серед яких і Руслан Пономаренко.

Кожен, хто знав Руслана Пономаренка може доповнити сторінку інформацією про нього. Фото, спогади, факти з його життя а також зауваження та помічені неточності прохання надсилати на нашу офіційну сторінку або на електронну адресу press.povk@gmail.com чи за номером телефону (091) 631 74 64 (підтримуються месенджери viber, WhatsApp, Telegram, Signal).