старший сержант Іванов Сергій Олексійович

Короткий життєвий шлях

Іванов Сергій Олексійович народився 16 листопада 1988 року у селищі Нові Санжари Полтавської області. Закінчив Новосанжарський НВК.

Пройшов строкову службу у Збройних Силах України. У 2007–2009 роках служив у Збройних Силах України за контрактом. Після демобілізації працював у охоронній фірмі.

28 серпня 2014 мобілізований на захист України. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Командир бойової машини 93 окремої механізованої бригади. Демобілізувався через рік та згодом підписав контракт зі Збройними Силами України та повернувся на Донбас. Із 11 листопада 2015 року проходив службу командиром відділення 54 окремої механізованої бригади.

Загинув 17 січня 2018 року в Донецькій області у результаті підриву МТ-ЛБ на вибуховому пристрої під час перевезення особового складу в районі Світлодарської дуги. 19 січня 2018 року похований на центральному кладовищі селища Нові Санжари.

Сергію було 30 років.

За полеглим воїном сумують

Проросійські найманці забрали сина у батьків, брата у сестри і брата. Без чоловіка лишилася дружина, а без тата – донька.

Життя після смерті

Указом Президента України «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов’язку» Іванов Сергій Олексійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно)