Спроба штурму військової частини Маріуполя

16 квітня 2014 року о 20.30 годині проросійськими бойовиками, озброєними автоматичною зброєю, гранатами та пакетами із запалювальною сумішшю було здійснено напад на військову частину у місті Маріуполь Донецької області. Силами СБУ та міського управління МВС України штурм бойовиків був відбитий. В результаті протистояння загинули 3 та поранено 15 осіб, спалено автомобіль та дві будівлі.

О 20.30 до частини під’їхали мікроавтобуси, з яких висадилися люди у сірій формі та балаклавах. Вони почали закидати на територію військової частини вибухові пакети та вимагати видати їм зброю. У відповідь вартові відкрили попереджувальний вогонь у повітря.
Нападники закликали військових перейти на їхній бік та заарештувати командира частини.
Близько 22:00 з військової частини почали стріляти на ураження. Двох людей з важкими пораненнями — один з них співробітник міліції — і трьох з легкими пораненнями, відвезли в міські лікарні.
За даними «Інформаційного спротиву», штурмовики — це місцеві, мають базову військову підготовку. А ось керує ними представник ГРУ генштабу ЗС РФ.
О пів на першу годину ночі 17 квітня керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук у своєму Facebook повідомив, що штурм вдалося відбити, хоча поодинокі постріли та черги лунали в прилеглих до частини районах і після першої години.