солдат Павленко Роман Віталійович

Короткий життєвий шлях

Павленко Роман Віталійович народився 4 серпня 1987 року у селі Тарандинці Лубенського району Полтавської області. Закінчив Полтавське професійно-технічне училище.

Проходив строкову службу в Українській армії. Демобілізувавшись, повернувся до свого села, брався за різні роботи. У часи війни мобілізований до складу 17 окремої танкової бригади. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Завдання проходив на посаді сапера 40 мотопіхотного батальйону.

Загинув 17 лютого 2015 року біля міста Дебальцеве Донецької області під час мінометного обстрілу бойовиками позицій українських військ. Похований 4 квітня 2015 року у Тарандинцях, односельці Романа проводжали на колінах.

Роману було 27 років.

Життя після смерті

Указом Президента України № 553/2015 від 22 вересня 2015 року, «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Павленко Роман Віталійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

21 серпня 2015 року на фасаді Тарандинцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрили меморіальну дошку полеглому випускнику.

Кожен, хто знав полеглого воїна, може доповнити сторінку інформацією про нього. Фото, спогади, факти з його життя а також зауваження та помічені неточності прохання надсилати на нашу офіційну сторінку або на електронну адресу press.povk@gmail.com чи за номером телефону (091) 631 74 64 (підтримуються месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal).