солдат Аврамчук Віктор Вікторович

Короткий життєвий шлях

Аврамчук Віктор Вікторович народився 1987 року в селі Опришки Глобинського району, закінчив Опришківську ЗОШ.

Строкову службу пройшов у складі 95 десантної бригади. Демобілізувавшись проживав у місті Світловодськ, працював у охоронній фірмі «Щит», згодом у кременчуцькій міліції, по тому — водієм на хлібокомбінаті.

До війська повернувся 4 серпня 2015 року на посаду стрілець—помічник гранатометника 90 окремого десантно-штурмового батальйону. Від 9 жовтня 2015-го брав участь в бойових діях.

Загинув 10 січня 2016 року біля села Зайцеве Артемівського району Донецької області внаслідок обстрілу проросійськими найманцями позицій українських військ зі станкового автоматичного гранатомету АГС-17 — смертельне уламкове поранення у голову. Похований у селі Опришки Глобинського району.

Віктору було 28 років.

За полеглим воїном сумують

Проросійські найманці забрали сина у батьків, брата у сестри, внука у бабусі. Без чоловіка лишилася дружина, а без тата – син Денис 2009 р.н. і донька Дарина 2011 р.н.

Життя після смерті

Указом Президента України № 76/2016 від 1 березня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Аврамчук Віктор Вікторович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

27 травня 2016 в Опришківській ЗОШ I—III ступенів відкрито меморіальну дошку в пам’ять про випускника Віктора Аврамчука

Ім’я Аврамчука Віктора Вікторовича занесене до Книги Пошани Полтавської обласної ради

На честь полеглого воїна перейменували колишню вулицю Горького в селі Опришки.