молодший сержант Лисенко Вячеслав Олексійович

Короткий життєвий шлях

Лисенко В’ячеслав Олексійович народився 26 жовтня 1976 року у місті Сміла Черкаської області. Закінчив Кременчуцьке професійно-технічне училище №16 за спеціальністю автослюсар-водій.

Проходив строкову службу у Збройних Силах України в місті Івано-Франківську.
Проживав у селі Саївка Гребінківського району. В останні роки працював охоронником у місті Києві.

У червні 2014 року мобілізований до Української армії. Військовослужбовець 93 окремої механізованої бригади. Брав участь в антитерористичній операції на Сході України. Брав участь у боях за Іловайськ у серпні 2014 року. На той час — заступник командира взводу. Вивів свій взвод з оточення.

У Донецькому аеропорту був коригувальником вогню на диспетчерській вежі, ніс службу в терміналах, прикривав «дорогу життя».

Загинув 17 січня 2015 року в районі Донецького аеропорту в бою із російськими збройними формуваннями. Похований у селі Березівка Гребінківського району.

Вячеславу було 39 років.

Життя після смерті

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Лисенко В’ячеслав Олексійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Нагороджений “Іловайським Хрестом” (посмертно).