молодший сержант Фролов Олександр Миколайович

Короткий життєвий шлях

Фролов Олександр Миколайович народився 18 січня 1974 році у місті Полтаві. Закінчив Полтавське професійно-технічне училище №3, отримав спеціальність електрогазозварювальника. Пройшов строкову військову службу у Збройних Силах України. Останній час працював у господарській частині Полтавської ДЮСШ №3 «Дельфін».

5 вересня 2014 року мобілізований на захист України як доброволець. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Командир бойової машини – командир відділення 15 батальйону 128 гірсько-піхотної бригади.

Загинув 16 лютого 2015 року під час мінометного обстрілу російськими терористами опорного пункту «Балу» поблизу міста Дебальцеве Донецької області. Відомо, що перед смертю Олександр встиг підбити бронемашину бойовиків. Похований на Алеї Героїв Божківського кладовища Полтави з військовими почестями, у останню дорогу проводжали Героя на колінах.

Олександру був 41 рік.

За полеглим воїном сумують

Проросійські найманці забрали чоловіка в дружини і тата у двох синів.

Життя після смерті

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної ради №147 від 19 серпня 2015 року Фролов Олександр Миколайович нагороджений Почесною відзнакою «За вірність народу України» І ступеня (посмертно).

1 вересня 2016 року на фасаді Полтавської гімназії № 6 урочисто відкрили меморіальну дошку на честь полтавця Олександра Фролова, який загинув під час бойових дій у зоні АТО.

Нагороджений медаллю УПЦ КП «За жертовність і любов до України» (посмертно).

Кожен, хто знав полеглого воїна, може доповнити сторінку інформацією про нього. Фото, спогади, факти з його життя а також зауваження та помічені неточності прохання надсилати на нашу офіційну сторінку або на електронну адресу press.povk@gmail.com чи за номером телефону (091) 631 74 64 (підтримуються месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal).