молодший сержант Авраменко Олександр Іванович

Короткий життєвий шлях

Авраменко Олександр Іванович народився 24 березня 1971 року у селі Оріхівка Лубенського району Полтавської області, у шкільні роки проживав в селищі Ромодан Миргородського району. Закінчив Ромоданівську середню загальноосвітню школу, курси трактористів та екскаваторників, пройшов строкову службу в армії. Демобілізувавшись, працював на залізниці в Одеському порту, згодом — у ВАТ «Цукорінвест». Останнім часом проживав у селі Матяшівка Лубенського району.

24 квітня 2015 року мобілізований на захист України як доброволець. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Завдання виконував на посаді командира відділення лінійно-кабельного зв’язку 14 окремого мотопіхотного батальйону 72 механізованої бригади.

25 лютого 2016 року загинув під час виконання бойового завдання від кулі снайпера біля села Гранітне Волноваського району Донецької області. Похований 1 березня 2016 року в селищі Ромодан, де мешкають його батьки.

Олександру було 44 роки.

За полеглим воїном сумують

Проросійські найманці забрали сина у батька і матері.

Життя після смерті

Указом Президента України № 132/2016 від 8 квітня 2016 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Авраменко Олександр Іванович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Кожен, хто знав полеглого воїна, може доповнити сторінку інформацією про нього. Фото, спогади, факти з його життя а також зауваження та помічені неточності прохання надсилати на нашу офіційну сторінку або на електронну адресу press.povk@gmail.com чи за номером телефону (091) 631 74 64 (підтримуються месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal).