капітан міліції Каменюк Олександр Олександрович

Короткий життєвий шлях

Каменюк Олександр Олександрович народився 12 листопада 1981 року в місті Полтаві. Закінчив Сумське училище початкової підготовки працівників міліції, Національну академію внутрішніх справ України. Пройшов строкову військову службу у Внутрішніх військах. Проживав у місті Полтаві. Працював міліціонером, інспектором, старшим інспектором спеціальної окремої роти судової міліції «Грифон» УМВС України в Полтавській області.

У січні 2015 року капітан міліції, старший інспектор групи кадрового забезпечення спеціальної роти судової міліції “Грифон” Олександр Олександрович Каменюк був відряджений для виконання службових обов’язків у складі зведеного загону працівників органів внутрішніх справ Полтавської області в зону проведення АТО.  Учасник антитерористичної операції на Сході України.

Зник безвісті 18 лютого 2015 року, під час відходу після боїв на Дебальцівському плацдармі. Був ідентифікований за результатами експертизи ДНК та похований у місті Дніпропетровську (тепер – Дніпро). Пізніше, 17 травня 2019 року, перепохований на Алеї Героїв, що на міському кладовищі, міста Полтава

Олександру було 33 роки.

За полеглим воїном сумують

Проросійські найманці забрали сина у батька і матері. Без чоловіка лишилася дружина, а без тата – донька.

Життя після смерті

Указом Президента України № 161/2017 від 13 червня 2017 року, «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку», Каменюк Олександр Олександрович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Спогади про полеглого воїна

Роман Савченко, колега:

«Олександр був людиною, Олександр був товаришем. Для мене особисто він був братом»

Оксана Каменюк, дружина:

« Добра, чуйна людина. З великої літери. Гарний чоловік. Люблячий батько. Обожнював своїх дівчаток. Кажуть, що герої не вмирають. Вони дійсно не вмирають. Вони просто йдуть на небо, щоб бути для нас там ангелами-охоронцями. Сподіваюся, що для моєї доньки він буде також ангелом охоронцем».

Кожен, хто знав полеглого воїна, може доповнити сторінку інформацією про нього. Фото, спогади, факти з його життя а також зауваження та помічені неточності прохання надсилати на нашу офіційну сторінку або на електронну адресу press.povk@gmail.com чи за номером телефону (091) 631 74 64 (підтримуються месенджери Viber, WhatsApp, Telegram, Signal).